Kopiowanie treści zabronione

Nieoceniona, niedoceniona, naturalna metoda na leczenie schorzeń o różnym podłożu i o różnym stopniu zaawansowania

Marihuana medyczna skład:

Marihuana medyczna jest produktem pochodzenia naturalnego. Wytwarzana jest z kwiatostanu konopi. Jej podstawowym składnikiem jest CBD, który posiada właściwości lecznicze w wielu dziedzinach medycyny. Nie powoduje skutków ubocznych. Jest kannabidolem, który pozbawiony jest psychoaktywnej substancji THC. Nie uzależnia, nie odurza, nie otumania, nie zaburza świadomości. Nie posiada właściwości narkotycznych. Rozpuszcza się w organizmie. Nie jest rozpuszczalny w wodzie.

Właściwości Marihuany medycznej:

Działanie przeciwdrgawkowe – eliminuje częstotliwość występowania drgawek. Działanie przeciwzapalne – usuwa stan zapalny z organizmu, działa jak antybiotyk. Działo jako silny przeciwutleniacz- likwiduje zaburzenia neurodegeneracyjne. Działanie przeciwbólowe – uśmierza ból. Działa przeciwwymiotnie – hamuje nudności oraz wymioty. Działa przeciwrakowo – likwiduje komórki rakowe oraz guzy w organizmie, o różnym stopniu zaawansowania. Działa przeciwlękowo, odpręża, relaksuje, uspokaja. Pomaga w leczeniu depresji – poprawia samopoczucie, podnosi samoocenę. Pomaga w leczeniu bezsenności – poprawia jakość oraz długość snu. Poprawia metabolizm, pracę układu trawiennego, poprawia apetyt. Poprawia pamięć i koncentrację. Poprawia aktywność fizyczną. Człowiek odczuwa większą chęć do uprawiania aktywności fizycznej sportu, życia w ruchu.

Schorzenia, przy których marihuana medyczna ma największe zastosowanie:

Autyzm, alzheimer, astma, alergia, parkinson, jaskra, epilepsja, cukrzyca, osteoporoza, toczeń, reumatyzm, fibromialgia, reumatoidalne zapalenie stawów, padaczka lekooporna, stwardnienie rozsiane, stwardnienie zanikowe boczne, miażdżyca, choroba wieńcowa, zakrzepy, zatory, nerwica, depresja, zaburzenia lękowe, schizofrenia.

Wpływ marihuany medycznej na chorego:

Marihuana medyczna jest naturalnym produktem, który poprawia jakość życia osób cierpiących na schorzenia przewlekłe. Posiada liczne zalety oraz właściwości lecznicze. Uśmierza ból, poprawia samopoczucie, pozwala na normalną pracę organizmu oraz jego funkcjonowanie w codziennym życiu. Sprawdza się w wielu dziedzinach codziennego życia.

 

Leave a Comment

(0 komentarze/y)

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *